Fotostudio - zachytíme okamžiky Vašeho života

Digitální a analogové fotografické studio vybavené aparátem Nikon D700 a Nikon F100 s výměnnými objektivy Nikkor vrozsahu ohniskových vzdáleností 18 - 200 mm s vysokou světelností. Pro bezodleskové fotografování vysoce lesklých předmětů a skla (difúzní kostka).


Svatební fotografie

Svatební fotograf prostřednictvím svatební fotografie zachycuje jeden z nejkrásnějších okamžiků vašeho života svatební den plný emocí od prvotních příprav až po konečnou oslavu. Dle vašeho přání individuálně vytvořené svatební album bude navždy připomínat tento nezapomenutelný okamžik vám i vašim blízkým.


alt= alt= alt= alt= alt= alt= alt= alt=

Poznámka: Detailní verze fotografie se zobrazí po kliknutí.

Reportážní fotografie

Kdekoliv v České republice rádi nabízíme naše služby, zkušenosti a vkusný cit pro detail. Běžné i vyjímečné fotografie budou nádhernou vzpomínkou na nejdůležitější životní krok v životě a první společný den. Velmi rádi se staneme společníky a dokumentárními průvodci i při narození Vašich dětí od prvních krůčků až po promoce. Jsme neviditelní ale vidíme vše.

alt= alt= alt= alt= alt= alt= alt= alt=

Poznámka: Detailní verze fotografie se zobrazí po kliknutí.

Produktová fotografie

Vaše produkty nafotíme pro potřeby katalogů, internetové prezentace, propagačních materiálů a dalších reklamních nosičů. Nezávisle na velikosti od hlavičky špendlíku po dopravní flotilu.

alt= alt= alt= alt=

Poznámka: Detailní verze fotografie se zobrazí po kliknutí.

Naše služby


Tiskneme na strojích


Adesign - Novinky


      aktuality
    • 04.07 | 2020Zprovoznili jsme pro Vás nový E-shop reklamních předmětů a jejich následný potisk více zde...

    Nejžádanější…